Obec Bohdaneč
ObecBohdaneč

Webové stránky se upravují.

Ubytování a sportovní aktivity v obci

Vítáme Vás v nově otevřené Restauraci a hotelu AGNES***!

Komplex restaurace s hotelem se nachází na břehu rybníka Pilský, v centru obce Bohdaneč a současně v přírodě, která potěší každého vnímavého návštěvníka. V blízkém okolí hotelu je areál mateřské společnosti Zelená Bohdaneč, jež se specializuje na výrobu čistých přírodních produktů, jako jsou pravé ovocné pálenky, mošty, med a chová stáda ovcí a skotu na přilehlých pastvinách.

Restaurace a hotel AGNES

Součástí hotelu je areál s multifunkčním sportovištěm (tenis, volejbal, nohejbal, basketbal aj.), moderním lanovým centrem pro každého, lezeckou stěnou, půjčovnou kol, možností sportovního a rekreačního rybolovu na 4 krásných rybnících v okolí.

Restaurace se specializuje na využívání výhradně čerstvých surovin, především z vlastní produkce a od regionálních dodavatelů. Většina podávaného masa pochází z vlastního chovu stád ovcí a skotu. Na našem jídelníčku nesmí chybět také čerstvé ryby, které produkujeme na vlastních sádkách. Denně pečeme čerstvý chléb a koláče. Kapacita restaurace je 100 míst.

Hotelové  pokoje jsou zcela nové, moderně a komfortně zařízené, včetně bezbariérové přístupu. Hostům je dále k dispozici vybavená kuchyňka. Ubytovací kapacita je 30 míst.

Restaurace a hotel AGNES nabízí své zázemí nejen pro rodinné pobyty, oslavy, svatební hostiny, ale i pro firemní akce, presentace nebo semináře.

Více informací naleznete na www.agneshotel.cz

Turistické informace

Historie Bohdanečska

SDH