Obec Bohdaneč
ObecBohdaneč

Pohádkové putování

Vážení občané, od 10.11.2022 bude probíhat odečet vodoměrů, kdy k 30.11.2022 by mělo být provedeno vyúčtování. Tuto změnu určuje nová legislativa Ministerstva financí ČR.

Podmínky pronájmu kulturního sálu obce Bohdaneč

Pronájem společenského sálu, ostatních prostor a salónku

Sál obce Bohdaneč :

Celková kapacita sálu činí 140 míst. Sál je vybaven stoly, čalouněnými židlemi, sociálním zařízením, podiem, šatnou pro účinkující. Sál je vytápěn centrálně ( elektrokotlem) s možností přitápění v krbových kamnech.

Salónek komunitního centra Bohdaneč:

Celková kapacita salónku činí 40 míst. Salónek je vybaven stoly, čalouněnými židlemi, kuchyní s barem ( vč. spotřebičů a nádobí), sociálním zařízením. Salónek je vytápěn centrálně ( elektrokotlem) s možností topení v krbových kamnech.

Ceník pronájmu :

Pronájem sálu na akce spolků působících v obci ……………………….............prokazatelné náklady ( el. energie, voda, popř. úklid,sanitace)

Pronájem sálu pro svatební hostiny (jeden svatebčan musí mít trvalý pobyt v obci) …………………………………………..prokazatelné náklady

Pronájem sálu ostatní…………….................................5.000,-Kč + DPH + prokazatelné náklady ( 1Kw hod.= cca 11,-Kč, dle aktuálního ceníku spol. ČEZ)

Pronájem sálu ostatní + ostatní prostory…………..    7.000,-Kč + DPH + prokazatelné náklady ( 1Kw hod.= cca 11,-Kč, dle aktuálního ceníku spol. ČEZ)

Pronájem salónku na akce spolků působících v obci, sdružení občanů……………………………………………………………………………………..zdarma

Pronájem salónku pro pozůstalé v den pohřbu za účelem rozloučení ( zemřelý měl trvalý pobyt v obci)……………prokazatelné náklady

Pronájem salónku pro obyvatele s trvalým bydlištěm v obci ……………………………………………………………………………. prokazatelné náklady

Pronájem ostatních prostorů -  ostatní  …………………………………………………………………………………2.000,-Kč + DPH + prokazatelné náklady

Pronájem se provádí na základě smlouvy mezi nájemcem a pronajímatelem. Rezervační poplatek při zamluvení termínu činí 2.000,-Kč a odečítá se od následné zálohy. V případě zrušení termínu méně jak týden před akcí je rezervační poplatek nevratný. Nájemce je povinen vyřídit si veškeré náležitosti týkající se ochranných svazů autorských, požární bezpečnosti a BOZP. Pronajímatel si vyhrazuje právo vstupu na akci z důvodu dodržování podmínek nájemní smlouvy.

Záloha na pronájem :

Záloha  3.000,-Kč se vybere při předání sálu, salónku. Pokud dojde k poškození majetku ( mimo jiné i polití parket – nutno brousit) nebo předání prostor bez úklidu bude vrácena poměrná část z dané zálohy po odečtení poškození, nebo úklidu ( cena za úklid 1.000,-Kč).

Rezervace :

Rezervace a následný pronájem daných prostor je možná osobně na Obecním úřadu Bohdaneč, nebo na tel. 327 591 528, popř. E-mailem: podatelna@obecbohdanec.cz

Aktualizováno k 1.12.2022

Zarezervované termíny :