A picture

Web:   www.obrazy-pichapavel7.webnode.cz

Římskokatolická farnost

Dřevařské centrum s.r.o.

MAS lípa pro venkov o.s.

VYUŽIJTE E-BOX

V budově Obecního úřadu v prostoru za vchodovými dveřmi byl umístěn tzv. E-Box, který slouží, jako sběrné místo pro vyřazená elektrozařízení.
Občané zde mohou vhazovat drobné elektrospotřebiče - např. kalkulačky, mobilní telefony, drobné počítačové vybavení apod.
POZOR : do E-Boxu nepatří zářivky a výbojky, baterie a akumulátory.

Noc s s Andersenem v Bohdanči

Odkaz na články , fotky apod.

18. 4. 2016 Zobrazit více

Fotografie z Karnevalu

Fotografie z Karnevalu naleznete na
astina.rajce.idnes.cz/

7. 3. 2016 Zobrazit více

Pozvánka do "Pekla"

Pozvánka do "Pekla"Pozvánka do "Pekla, které vyrostlo v lesích na Čertovině u Hlinska.

23. 2. 2016 Zobrazit více

Ukázka z  dokumentu o obci Bohdaneč

V příloze naleznete odkaz na ukázku z video dokumentu o obci Bohdaneč.

5. 11. 2015 Zobrazit více

Odkazy na fotografie z duchařského řádění

Odkazy na fotografie z duchařského řáděníZde naleznete odkazy na fotografie z duchařského řádění

3. 11. 2015 Zobrazit více

Pohádkové putování 2014

.Odkaz na oficiální video z této akce.

28. 9. 2014 Zobrazit více

Setkání rodáků, Bohdaneč 2014

Oficiální video ze setkání rodáků v obci Bohdaneč, které se uskutečnilo dne 20.9.2014 v místní sokolovně.

20. 9. 2014 Zobrazit více

Odečty vodoměrů v roce 2009 a letech následujících

Datum konání: 10. 3. 2009

Z důvodu urychlení, žádáme odběratele vody z obecního vodovodu, o provedení odečtu vodoměru, a to  v měsíci září. Konečný stav vodoměru prosím nahlaste  v pracovní dny na Obecní úřad buď osobně, nebo tel.  na tel.č. 327 591 528. Rovněž můžete lísteček s údaji : jméno, stav vodoměru a číslo popisné odběrného místa, vhodit do dopisní schránky, která se nachází na dveřích obecního úřadu Bohdaneč. Pozn.  Dodavatel ( obec Bohdaneč) si vyhrazuje právo dle vodovodního řádu provést namátkovou kontrolu na vytypovaných odběrných místech, zda jsou dodržovány podmínky stanovené pro odběr pitné vody.

10. 3. 2009 Zobrazit méně